اطلاعیه در مورد مسدود شدن حساب های کاربری اسکایپ
 
 


مسدود  شدن حساب های اسکایپ  و  روش بازکردن آن

چند وقتی است اسکایپ به دلیل مسایل امنیتی اکانت های کاربران را معلق می کند و بعد از آن با درخواست  پر کردن فرم و ریست کردن رمز عبور  حساب را باز  می کند این احتمال می رود که اسکایپ حفره ی امنیتی کشف کرده و با این کار  قصد دارد از دزدیده شدن حساب های کاربری جلوگیری کند . در صورتی که ایمیل زیر را از اسکایپ با  موضوع  Unauthorized activity on your Skype account  دریافت کردید  و بعد از  آن حساب  شما مسدود شد  به راحتی می توانید با  روشی که اسکایپ گفته حساب خود را باز کنید . 

 در داخل ایمیل دریافتی بر روی  account recovery form  کلیک کرده و سپس  نام کاربری خود را وارد کنید و اطلاعات خواسته شده را پر نمایید .


بعد از زدن ورود به صفحه ریکاوری از شما نام کاربری اسکایپی که می خواهید ریکاوری کنید می خواهد و بعد از وارد کردن نام کاربری فرم درخواست برای شما نمایش داده می شود . فرم را باید تکمیل و ثبت نمایید .
بعد از پر کردن فرم شما ایمیلی از سمت اسکایپ  دریافت خواهید کرد که در صورتی که اطلاعات به درستی وارد شده باشد اسکایپ اکانت شما را آزاد می کند و در خواست می کند که رمز عبور خود را ریست کنید .توجه کنید حتما باید رمز عبور خود را برای باز شدن کامل حساب ریست نمایید .